Rekrutacja 2024/2025

Terminy rekrutacji

a) Ustala się następujące terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2024/2025 do klas pierwszych Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie .

Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami należy składać w dwóch etapach:

• od 20 maja 2024 r. (poniedziałek)do 19 czerwca 2024 r. do godziny 15.00(środa) elektronicznie termin na złożenie podania na szkolnym druku oraz informacji o posiadaniu orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, opinii poradni psychologiczno-pedagogicznej lub orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego.

• do 8 lipca 2024 r. do godziny 12.00 (poniedziałek). – termin na uzupełnienie podania o oryginał świadectwa ukończenia szkoły oraz oryginał zaświadczenia o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz dwa zdjęcia i zaświadczenie o przyjęciu na praktyczną naukę zawodu(szkoła branżowa I st.).

• do 11 lipca 2024 r.(czwartek) Wydanie przez szkołę prowadzącą kształcenie zawodowe skierowania na badanie lekarskie

b) Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

• Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych ogłoszone zostaną

10 lipca 2024 r.